Filtruj według

Napoje Chi

Pan Janek dba nie tylko o Twoją wygodę i radość z wyśmienitego i świeżego śniadania. Pan Janek dba także o Twoje zdrowie, Twoją harmonię i balans emocjonalny.

Dlatego zachęca Cię do spróbowania czegoś wyjątkowego, czegoś co pozwala zachować młodość i wspiera w codziennej pogoni życiowej...

Napoje Chi

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

CHI RELAX jest odpowiedzią na szybkie tempo współczesnego życia. 

To napój dla nowoczesnych, intensywnie żyjących ludzi. Idealny dla tych, którzy poszukują naturalnego odprężenia.

Składniki napoju wykazują działanie wspomagające optymalny relaks organizmu, utrzymanie dobrego nastroju przy zachowaniu sprawnych funkcji umysłowych.

CHI RELAX to wybór ludzi świadomych, dbających o zdrowie. Zamiast relaksować się niezdrowymi używkami wybierz CHI RELAX: odpręż się naturalnie.

Chi wspiera dobry relaks.

Chi Relax

Cena 10,00 zł

CHI COLLAGEN to innowacyjny ELIKSIR skomponowany aby dawać przyjemność zmysłom, energię duszy i młodość ciału.

Najważniejszym składnikiem napoju CHI COLLAGEN jest kolagen rybi. Każda butelka zawiera go aż 3 gramy!

Mieszanka naturalnych peptydów kolagenowych zawartych w CHI COLLAGEN wykazuje wyższą bioprzyswajalność w organizmie ludzkim niż kolagen pochodzenia wieprzowego czy wołowego.

CHI COLAGEN wzbogaciliśmy  kompleksem witaminowo-mineralnym dobranym w taki sposób, aby wspierać syntezę kolagenu w organizmie.

Istotnym składnikiem napoju kolagenowego CHI jest sok z aloesu odmiany Barbadensis Miller. Roślina ta jest fenomenem w świecie przyrody ze względu na niezwykłe bogactwo substancji biologicznie aktywnych, witamin, minerałów, przeciwutleniaczy.

Chi Collagen

Cena 10,00 zł